Stepne Nedir? Kriko Nedir? Küçük Mini Stepneler Ne Kadar Kullanılabilir? Stepne Hakkında Bilinmeyenler Nelerdir?

Toyzz Shop TR

Çoğumuz ( stepne) kelimesini araçlarımızda lastik patladığı zaman aracı kaldırmak için asıl adı ise kriko olan aleti stepne ile karıştırdığımız doğrudur. Peki stepne nedir? Stepne ne zaman kullanılır? Stepne hakkında bilinmeyenler sizin için yazımızda.

Stepne Nedir?

Kriko Nedir?

Büyük yükleri krikonun özelliğine göre istenilen yüksekliğe kaldırılması mümkündür. Elle kaldırması zor ve büyük eşyaların kaldırılması için krikolar çok faydalıdır. Özelliği sayesinde kolayca büyük ve ağır hacimli eşyaları ve yükleri kaldırabilirsiniz. Üstelik hiçbir emek sarf etmeden bunu krikonun özelliği sayesinde yorulmadan yapabilirsiniz. Hidrolik kuvvetin desteği ile birlikte pompalarda kullanılan bu süreç günümüzde birçok alanda kullanılmaktadır. Hidrolik krikolar günümüzde farklı özelliklerle karşımıza çıkıyor ve çok ağır yüklerin kaldırılmasında sizlere hızlı ve etkili bir kullanım imkanı sunar. 

Küçük Mini Stepneler Ne Kadar Kullanılabilir?

Yerden kazanmak için tasarlanan bu yedek lastikler hafif ve ince oldukları için hem yer kaplamıyorlar hem de bir kişinin kendi başına lastiğini kolayca değiştirebilmesini sağlıyorlar.  Bu avantajlarının yanında standart bir lastiğin sağlamlığından ve dayanıklılığından yoksunlar. Çoğunun 80 km gibi bir hız limiti ve menzili var.  Bu menzil bir tamirci bulup lastiğinizi yenilemenize ancak yetebilir.


Son Yazılarımız


Yorumlar

POPÜLER HABERLER