Araç Dışına Uygulanabilecek 5 Ekonomik Tuning İşlemi!

Araçlarımızı çok farklı dokunuşlar ile hayal ettiğimiz o spor arabalar görünüşüne ulaştırabiliriz. Kolay ve ekonomik işlemler ile bu dahada mümkün. Sizin için hazırladığımız 5 adımda ekonomik tuning işlemi sizin için yazımızda…

1-Aracınıza Carbon Fiber Kaplama Yapın!

Tuning kalıbı artık hayatımızın bir köşesine yerleşti. Bizim için bir hayat felsefesi anlamı taşımaktadır.
Aracımıza yapabilceğimiz en güzel değişlik öncelikle dış görünüşüdür bunada body kit adı verilir. Aracı genişletmek ve daha çekici bir duruşa bürünmesi için kullanılır.

Tuning işlemi aracın parçaları üzerine farklı parçalar eklenerek yapılıyor. Biraz masraflı bir işlem. Ama aracımızı ekonomik ve az maliyetli bir şekilde güzel sportif bir görünüme carbon fiber ile kavuşturabiliriz.

Olukça parlak ve mat bir yapısı olan carbon fiber kaplamalar hem ucuz hem de kolaylıkla arabanın her bölgesinde uygulanabiliyor. Sadece araçlarda değil her alanda bir kaplama olarak kullanılabilen; carbon fiber sağlam yapısı ile de oldukça dayanıklı bir kaplamadır

2-Rüzgârlıksız Olur Mu Hiç!

Tuning işlerinde Rüzgarlık spoiler diyede kullanılır. Ayrıca tuning araçlarında olmazsa olmazlarındandır. Rüzgârlık tuning araçların olmazsa olmazı parçalarından birisidir. Aracın arka tamponu üzerine takılabilen rüzgarlıklar ucuz olmaları nedeniyle bugün internette bile istediğiniz modelini bulabilirsiniz. Aracın çok daha gösterişli olmasını sağlar.

3-Zenon Far Lükslük Katar!

Aracımızı carbon fiber ile kapladık rüzgarlığımızıda taktık sıra güzel bi bakışta. Bunun için zenon far aracımızı oldukça lüks bir görüntüye eriştirecektir. Hem görüş kalitesinin arttırmış oluruz hemde ekonomik bir şekilde tuning maceramıza devam edebiliriz.

4-Rüzgarlık Her Zaman Kullanışlıdır!

Çoğu zaman araçlarımızda sıklıkla rastladığımız ama ne işe yaradığından emin olamadığımız cam rüzgarlıkları, birçok araçta kullanılıyor. Araçların içerisine rüzgarın girmesini engelleyen bu aparat, aynı zamanda aracınızın spor bir görünüme kavuşmasını sağlıyor.

5-Aracımıza Uygun Jant Seçimi

Geldik son işlemimize. Aracımızı son bir dokunuşla mükemmel bir görünüme kavuşturabiliriz. Aracımızın rengine boyuna göre spor bir jant seçmek hem ekonomik hemde kullanışlı bir tercih yapmamıza neden olur.Aracımıza bu ekonomik işlemler yapıldığında diğer tuning işlemlerine göre daha az maliyetli olduğunu göreceksiniz.


Son Yazılarımız

Yorumlar

POPÜLER YAZILAR