WRC8 Dijital Ralli Şampiyonasına Katılmak İçin Son 3 Gün!

E-Oyun severlerin merakla beklediği Dijital Ralli Şampiyonasına sayılı günler kaldı. Başvuru için son 3 gün. Hem PC hem de Playstation üzerinden eş zamanlık olarak oynanacak olan WRC8 oyununa katılmak için 13 Haziran akşamına kadar başvuru yapabilirsiniz.

WRC8 Dijital Ralli Şampiyonası

E-Oyun severlerin yakında takip ettiği ve merakla beklediği şampiyonaya sayılı günler kaldı. Özellikle araba yarışı tutkunlarının aylar öncesinden hazırlandığını biliyoruz. E-Oyun son zamanların popüler mesleği haline geldi. Meslek diyoruz çünkü sık sık düzenlenen çeşitli E-Oyun şampiyonalarında hem ödül dağıtılıyor hem de e-oyuncular transfer teklifi alabiliyorlar.

WRC8 Dijital Ralli Şampiyonasına katılım 13 Haziran akşamı son buluyor. İlk elemeler ise 15-19 Haziran tarihleri arasında yapılacak. Elemeler sonrasında oluşacak ana tablo yarışçıları 7 ayaktan oluşan zorlu bir sezon yarışına girecek. 27 Haziranda başlayacak olan Monte Carlo Rallisi ile birlikte sırasıyla; İsveç, Finlandiya, Almanya, Katalunya, Korsika rallilerinde ter dökecek e-oyun tutkunları 26 Eylülde Türkiye Rallisi ile sezonu tamamlayacak. Sezon sonunda en yüksek puanı elde eden sürücü 2020 TOSFED Dijital Ralli Şampiyonu ünvanını alacak ve 10.0000 TL ödülünde sahibi olacak. İkinci olan sürücüye 6.000 TL üçüncü olan sürücüye ise 4.000 TL para ödülü verilecek.