Aracımız İçin Alabileceğimiz 25 TL ve Altı Ucuz ve Kullanışlı 11 Farklı n11 Araç Aksesuarı!

Uzun zamandır girmediğim n11’den sipariş ettiğim işimize çok yarayacak aynı zamanda çok ucuz 11 araç aksesuarını sizinle paylaşacağım. Aracımda ufak tefek değişiklikler planlıyorum. Oldukça uygun fiyatlı olan bu ürünleri sizlerinde beğeneceğini düşünüyorum. İşte n11 araç aksesuarı listem.

n11 Araç Aksesuarı

1-Oto Araç Tweeter

n11 Araç Aksesuarı listemde ilk ürün yüksek seste müzik dinlemeyi sevenlere!!! Aracınız ön sağ sol kısmına kolay bir şekilde aracınızın kendi kolonlarından çıkış alıp rahatlıkla kurulumunu sağlayabilirsiniz. Üstelik 19.76 TL.

BU ÜRÜNU BURADAN İNCELEYEBİLİRSİNİZ

2-Siyah Karbon Folyo

Karbon kaplama aracımızda yapabileceğimiz en azında kendi çapımızda modifiye yapmamızda en ucuz ve görsel olarak aracın iç ve dış görünümüne etki eden bir ürün. Direksiyonda,vites kolunda torbidoda ve istediğimiz her yerde uygulması çok basit. Üstelik fiyatı 15.14 TL.

BU ÜRÜNU BURADAN İNCELEYEBİLİRSİNİZ

3-Boyasız Göçük Düzeltme Çekme Aparatı

n11 Araç Aksesuarı listemde en faydalı ürünlerden biri. Kesinlikle aracımızda bulunması gereken ve bizi bazı durumlarda ciddi masraflardan kurtarabilecek bir araç. Kenarda hiç bir işe yaramıyor diye tutarız hiç ummadığımız anda çıkar işimizi görür.
Aracınızda Bulunan Taş ve Göçük İzlerini Çekerek Düzeltmeniz İçin Tasarlanmıştır.
Vakumlu Alt Tabanı Sayesinde Aracınızın Boyasına Zarar Vermeden Kolayca Göçükleri Düzeltebilirsiniz.
Plastik ve Metal Yüzeylere Uygundur. Üstelik 24.90 TL.

BU ÜRÜNU BURADAN İNCELEYEBİLİRSİNİZ

4- 2 Adet Araba Dış Yan Ayna Yağmur Filmi Su Tutmaz Kaydırıcı Film

Araba yan aynalarda daha net görüş için! Gerçekten işe yarayan düşünülmüş kara gün dostu bir aksesuar. Bulandan getirenden satandan da Allah razı olsun. Nedir o yan koltuğunda oturan kişiye hemen bi bez verip de dikiz aynalarını sildirmek.
Soğuk kış günleri ile birlikte başlayan yağışlı ve yağmurlu havalarda, araç aynalarında net görüş ile güvenli bir sürüş sağlamaktadır. Üstelik 20.80 TL

BU ÜRÜNU BURADAN İNCELEYEBİLİRSİNİZ

5- Ortopedik Koltuk Minderi Araç Sandalye Bel Sırt Desteği Yastığı

Birazda sağlık!!
İster ofiste bilgisayar başında, ister araba koltuğunda bellerine destek olacak çok özel malzemeden üretilmiş destek yastığı!;
Belinize tam destek sağlaması amacı ile imal edilmiştir.
Anatomik dizaynı sayesinde sırtınızı destekleyerek, omuriliğinizi düzgün konumda tutmaya yardımcı olur. Özellikle trafikte ve arabada çokca zaman geçiriyorsak bize her konuda destek sağlayacaktır. Üstelik 17.99 TL

BU ÜRÜNU BURADAN İNCELEYEBİLİRSİNİZ

6- Elektrikli Her Araca Uygun Shark Köpek Balığı Tavan Anten

En ufak ve en ucuz dokunuşlar ile kendi modifiyenizi kendinizde yapabilirsiniz. 3 farklı renk seçeneği bulunan köpek balığı anteninin Siyah,Beyaz ve Gri renkleri bulunmaktadır. Üstelik 22.50 TL.

BU ÜRÜNU BURADAN İNCELEYEBİLİRSİNİZ

7- Araba Araç Oto Çakmak Çoklayıcı Çoğaltıcı Soketi Usb Çakmaklık

Ürün üzerinde 3 adet çakmak soketi girişi ve 1 adet usb girişi mevcuttur. Aracınıza taktığınız zaman kullanabileceğiniz 4 ayrı port mevcut olmaktadır. Çakmak soketlerine telefon şarj aparatınızı takarak telefonunuzu şarj edebilir yada usb girişinden telefonunuzu bağlayarak şarj edebilmektesiniz. Gerçekten can yeleği kadar etkili bir ürün her koşulda torbidonuzda bulurdurmanızda fayda var. Üstelik 11.98 TL.

BU ÜRÜNU BURADAN İNCELEYEBİLİRSİNİZ

8- Araç İçi Numaratör ve Telefon Tutucu

n11 Araç Aksesuarı listemde bir başka ürün aracını riskli noktalara park edenler için. Artık kaleme kağıdı arabanda bulup numara yazmak için torbidonu dağıtma!! Al kenarda köşende dursun bu sana lazım. Üstelik 14.24 TL.

BU ÜRÜNU BURADAN İNCELEYEBİLİRSİNİZ

9- Araç Araba İçi Torpido Ledi Renkli İp Neon 

Araç Araba İçi Torpido Ledi Renkli İp Neon İp Led 2, 3, 5 Metre . Üstelik 24.90 TL

BU ÜRÜNU BURADAN İNCELEYEBİLİRSİNİZ

10- NEWMİX Hızlı Cila – 500 Ml

Birazda Dış Görünüşe Özen Gösterelim. Otonuzun kaporta kısmı, mutfak dolaplarınızın ve parlamasını istediğiniz her yerde güvenle  kullanabilirsiniz. Uygulama sonucunda aracınız daha canlı ve  ıslak görünümünde olacak ve su tutmayacaktır. Üstelik 24.90 TL.

BU ÜRÜNU BURADAN İNCELEYEBİLİRSİNİZ

11- Araç Yüzey Temizleme Kil Hamuru


n11 Araç Aksesuarı listemde son ürün ise kil hamuru oldukça kullanışlı bir ürün. Özellikle el girmeyen aralarda kullanabiliriz. Kullanışıda çok kolay.

1.Kil hamuru ve uygulanacak yüzey suyla ıslatılır.(Yüzeye hafif sabunlu su dökülürse daha iyi sonuç verir).
2.Daha sonra Kil hamuru ıslatılan yüzeyde yavaşça gezdirilir.(Islak olmayan yüzeye sürülmez)
3.Kısa sürede kalıntıların hamur üzerinde toplandığını görebilirsiniz.
4.Temizlik işlemi bittikten sonra hamuru muslukta suyun altında yıkayıp bir sonraki kullanım için su dolu bir pet bardakta ya da şişede saklayabilirsiniz. Üstelik 21.50 TL

BU ÜRÜNU BURADAN İNCELEYEBİLİRSİNİZ


Son Yazılarımız