Generali Sigorta’dan Ezber Bozan Egea

Egea sevenler burada mı? Egea alma hayali kuranlar sesimizi duyuyor musunuz? Egea fanları bu yazımız sizin için..

Sigortacılık sektöründe yıllardır faaliyetlerini başarıyla sürdüren Generali Sigorta, 2020 yılında da müşterilerine ayrıcalıklar sunan çekiliş kampanyaları ile gündeme gelmeye devam ediyor.

Şirketin yeni kampanyası kapsamında düzenlenecek çekiliş ile 1 şanslı müşteriye 2020 model Fiat Egea Hatchback (HB) araba hediye edilecek.

Generali Sigorta Sıfır Kilometre Otomobil Çekilişi

Benim Kaskom ürününe ulaşıp kampanyaya katılmak isteyen tüm müşterilerin kampanya bitiş süresi olarak belirtilen 30 Nisan 2020 tarihine kadar şirketin internet sitesininden Benim Kaskom formunu doldurup çekilişe katılabilirsiniz. Formu doldurduğunuzda son aşamada size kasko teklifide ayrıca sunmakta. Tamamen ücretsiz katılım sağlanan bu çekilişle, çekiliş hakkı kazanan müşteriler arasında yapılan çekilişte 1 şanslı kişiye 2020 model Fiat Egea HB otomobil hediye edilecek.

Araç sahipleri için, Benim Kaskom üzerinden teklif alanlara 1 çekiliş hakkı verilirken, teklif sonrası satın alanlara ek olarak 2 çekiliş hakkı daha veriliyor.

Unutma; Son Başvuru 30 Nisan 2020

Generali Sigorta Otomobil Çekilişi Kampanya Şartları

  • Her bir araç plakası ile poliçe teklif alınması 1 çekiliş, poliçenin satın alınması 2 çekiliş olmak üzere toplam 3 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.
  • Çekiliş sonucunda 1 kişi 111.900 TL değerinde Fiat Egea HB Street 1.4 Fire 95 HP 2020 model araç kazanacaktır.
  • 30 Nisan’a kadar başvurmayan asil ve yedeklere ikramiye verilmeyecektir.
  • İkramiye tesliminde poliçe teklifi alınan araç ruhsat fotokopisi ibrazı zorunludur.


SON YAZILARIMIZ

Yorumlar

POPÜLER YAZILAR