7 İmam Tarafından 7 Gece Nazar Duası Okunmuş Satılık Anadol!

Evet başlığı yanlış okumadınız! Popüler bir internet sitesinde bu satılık ilanını görmek mümkün. Bu ironik başlık Bandırma’dan Şafak Cebeci’ye ait. Yedek parça işi yana Cebeci, 1975 model Anadol A2 SL marka aracını 7 İmam Tarafından 7 Gece Nazar Duası Okunmuş başlığı ile satışa çıkardı.

7 İmam Tarafından 7 Gece Nazar Duası Okunmuş Satılık Anadol

Anadolun bu topraklarda kökü çok sağlam. Türk otomotiv tarihinde kökü bir yere sahip. Böyle olunca Anadolun hayranlarıda, koleksiyonerleride çok olur. Balıkesir’in Bandırma ilçesinde yaşayan ve yedek parça işi yapan Şafak Cebeci sahibi olduğu 1975 model Anadol A2 SL marka aracını 70 bin liraya satışa çıkardı.

Buraya kadar her şey normal ancak ilana çıkarken kullandığı başlık oldukça ironik ve dikkat çekici. Şafak Cebeci bu başlığın sebebini aracın renginin çok dikkat çekici olması sebebine bağlıyor.

Fiyatı şaşırttı! 45'lik Anadol için ilginç ilan

Cebeci;
Titizlikle restore edilip kritik detaylara sadık kalınarak toplanmıştır. 1975 modeldir ve o senenin tanıtım rengi olan turuncu ile dikkat çekicidir. 7 imam tarafından 7 gece nazar duası okunmuştur. Nazar duası araç ile birlikte verilecektir. Çalışmayan hiçbir aksamı yoktur. 4 düğün ve 12 nişanda görev almış olup, 6 sünnet düğünü görmüştür. Taban ve tavan döşemeleri, koltukları özenle seçilmiş kumaşlar ve ekipmanlar ile dikilmiştir. 07.03.2022 muayenelidir, detaylı bilgi edinmek isteyenler telefondan bizimle irtibat kurabilir. Bu ilan sadece meraklı, ilgilenen, gönül veren arkadaşlar için bu platformda paylaşılmıştır Garajımda benim de böyle bir Anadol olsun diyenler için kaçırılmaz fırsat. Şunu da ekliyeyim, düğün, nişan, film çekimleri için inanılmaz derecede talep oluyor. Günlük yevmiyeler de oldukça iyi. Ek iş yaparım diyenler için de oldukça iyi bir alternatif. Çok ilgi var araca. Yolda durdurup fotoğraf çekilmek isteyenler oluyor. Düğünde kullanmak isteyenler var. Nazar değmesin diye aracımıza nazar duası okuttuk” sözleriyle ilanını paylaşmış.

45 yaşındaki Anadol için ilginç ilan: 7 imam tarafında 7 gece ...

Son Yazılarımız