İkinci El Araçlarda İade Dönemi! 14 Gün İçinde Koşulsuz Şartsız İade!

İkinci el araç alırken herkesin kafasında ki en büyük endişe, aracın anlatılanların dışında çıkması veya bir sorunu olması. Artık internet üzerinden satılan İkinci El Araçlarda İade Dönemi başladı. Nasıl mı? Haberin devamı yazımızda.

İkinci El Araçlarda İade Dönemi

İkinci el araç almadan önce genellikle aracı güvendiğimiz ustamıza götürür veya ekspertiz raporu alırız. Her ikinci el araç alacak bu yöntemlere başvurmasada, bazı sorunlar 3-5 gün sonrada çıkabiliyor. Bu tip durumlarda aracı aldığınız kişiyi aradığınızda herhangi bir çözüm bulmanız imkansız.

5 yaşından küçük İkinci el araç satışı yapan CarNext firması bu soruna güzel bir çözüm üretmiş. Tıpkı mağazadan sıfır ürün alır gibi, sattıkları tüm İkinci El Araçlarda İade Dönemini hayata geçirmiş.

İkinci El Araçlarda İade Dönemi

CarNext‘ten alacağınız tüm ikinci el araçları, herhangi bir nedenden ötürü 14 gün içerisinde iade edebiliyorsunuz. CarNext’ten satın aldığınız ikinci el aracı, her ne sebep olursa olsun satın alma fikrinizin değiştirdiğinizde 14 gün içerisinde aracı iade ederek paranızı geri alabiliyorsunuz.

CarNext ikinci el araç satış piyasasına bu sistemle yeni bir soluk ve güven getirmiş. Sattıkları tüm araçların bakım geçmişi, km bilgisi vb tüm detaylarını şeffaf bir şekilde alıcılarla paylaşıyor. Sattıkları araçlarda sabit fiyat imkanıda sunuyorlar. Yani Ali beye, Serdar beye opsiyonlanmış araçlar CarNext’te fiyat artışı yaratmıyor 🙂

Şimdilik İstanbul ve İzmir’de showroomları bulunan CarNext’te stokta bulunmayan bir aracı talep edip, stoğa girdiğinde size bilgi verilmesinide talep edebiliyorsunuz.

CarNext’te satın alma işlemi için showrooma gitmek istemeyenler, online olarak tüm süreci yürütebiliyor. Satın aldığınız aracı dezenfekte işlemleri tamamlandıktan sonra kapınıza kadar teslim edilmesini talep edebiliyorsunuz.


Son Yazılarımız