logo
Kapat

otobilgim.com ailesi olarak sizlere özgün, faydalı ve eğlenceli içerikler hazırlamayı ve ilkeli yayıncılık bilinci doğrultusunda hizmet vermeyi bir görev biliriz.

otobilgim.com

Adres: Maltepe / İstanbul / Türkiye
E-mail: bilgi@otobilgim.com
Facebook: https://www.facebook.com/otobilgim/
Twitter: https://twitter.com/otobilgim

İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni
Ozan Çiftçi
E-mail: ozan.ciftci@otobilgim.com

Editörler
Şafak Aydın
E-mail: editor@otobilgim.com

Gece Vardiyası Editörü
Murat Şahin
E-mail: editor@otobilgim.com

Hukuk Danışmanı
Kerem Yücel

Mali Müşavir
Can Berk

Reklam
Burcu Çınar – bilgi@otobilgim.com

ALTYAPI ve TEMA / Erişim Sağlayıcı ve Yer Sağlayıcı:

Tema: Cantema / cantema.com
Sunucu: GuzelNet / guzel.net

Yayın İlkeleri

otobilgim.com tarafsız, bağımsız, ilkeli ve tutarlı bir yayın politikası izlemektedir. Kişi hak ve özgürlüklerine saygıyı esas almaktadır. İnsanların gizli kalması gereken, özel hayatına dair bilgilere karşı hassastır. Doğru haber girmeyi esas alır, ancak buna rağmen haberlerinde düzeltilmesi gereken yer varsa gerekli düzeltmeleri yapar, cevap hakkına saygılıdır. otobilgim.com tüm kesimlere karşı önyargısız bir bakışa sahiptir. Güvenilir bir içerik kaynağı olmaya özen gösterir.

Gizlilik ve Güvenlik

“Gizlilik Politikası” kullanıcıların gizliliğini korumak ve bilgi temininde güvenli bir deneyim sağlamak için tasarlamış olup, kullanıcıların onayı olmadan kişisel bilgileri kullanılmayacak, kişisel bilgilerin kullanılmasında, tamamen uluslararası alanda kabul edilen mahremiyet koruma standartlarına uyulacak ve kullanıcıların vermiş olduğu bilgilerin güvenliğini sağlamaya yönelik olarak gelişen teknolojiye uygun teknik önlemlerle desteklenecektir. Ancak internet üzerinden iletilen kişisel bilgilerin gizliliği konusunda mutlak bir garanti verilmesinin söz konusu olmaması sebebiyle internet üzerinde kişisel bilgilerini iletilirken kullanıcılara mümkün olan en üst düzey tedbir almalarını tavsiye ediyoruz. Elektronik güvenlik konusunda gerekli tedbirleri aldığını beyan eder ve sisteme 3. kişiler tarafından elektronik ortamdan saldırı olması halinde verilere ulaşılmasının önüne geçmek adına gerekli her türlü adımı atacağını taahhüt eder. 3. kişiler tarafından siber saldırı gerçekleşmesi sonucunda herhangi bir Üye’ye dair bilgilerin çalınması, sistemden silinmesi veya değiştirilmesi halinde işbu hususunda beklenebilecek en kısa süre zarfında bildirmeyi taahhüt eder.

Kullanıcı Verileri

otobilgim.com, web site kullanıcılarının kişisel bilgilerini 3. kişilerle paylaşmamaktadır. Cihaz bilgisi sadece İçerik Bildirimleri için cihaza haber göndermek için kullanılmaktadır. Bu bilgi hiçbir gizlilik durumunu ihlal etmemekle birlikte uygulama kaldırıldığında geçerliliğini yitirmektedir.

Gizlilik Politikası ve Güvenli İletim

Uygulamanızda kişisel veya hassas kullanıcı verileri uygulama içinde hiç bir durumda kullanılmamaktadır.