Bugatti La Voiture Noire! Değeri Tam 9.5 Milyon Euro! Satın Alan Kişi İse Tanıdık Bir İsim! İşte Dünyanın En Pahalı Otomobilinin Sahibi

Dünyanın en pahalı otomobili olarak anılan ve değeri tam 9.5 Milyon Euro olan Bugatti La Voiture Noire otomobilini satın alan kişi belli oldu. Gelen haberlere göre Dünyanın En Pahalı Otomobili Satın Alan kişi dünyaca ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo. Dünyada sadece 10 adet üretilen bu özel otomobilin özellikleri ve performansı sınırları zorluyor.

Bugatti La Voiture Noire

Bugatti La Voiture Noire, GT otomobillerinin zirvesi olarak adlandırılıyor. Tam 1.497 beygir güç üretiyor. 8 litrelik W16 motora sahip ve 1600 Nm tork üretebiliyor.

6 egzoz çıkışı olan Bugatti La Voiture Noire boydan boya LED stop lambalarına sahip. LED farklar ise çamurluklara kadar uzanıyor. Bugatti La Voiture Noire adeta limuzin konforuna sahip.

Bugatti La Voiture Noire sadece 10 adet üretilecek ve çok özel seri olarak yerini koruyacak. Satış fiyatı ise gerçekten dudak uçuklatıyor. Bugatti La Voiture Noire 9.5 milyon euro ile alıcı buldu. İlk satın alan kişi ise dünyaca ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo oldu.


Son Yazılarımız