Ucuz Ama Zengin Gösteren 5 Otomobil!

İşte size fiyatı uygun ama havası lüks araçlara bin basan, alınabilirliği mümkün olabilecek 5 arabadan bahsediyor olacağım. İşte o araçlar!

1- Subaru Impreza

Subaru impreza Subaru tarafından 1992 yılından bu yana üretilen alt orta sınıf otomobil modelidir. Subaru mavisi rengi ve altın sarısı jantlar ile bütün dikkatler üzerinizde olacaktır. 35-40 bin tl gibi bir rakama piyasa bulabilirsiniz. Eski modelde olsa WRX modelinden bahsetmiyorum tabiki 🙂 5 bin tl de maximum harcama yapsanız keyif alacağınızdan Eminim.

2- Mazda RX8

Subaru motoruna göre daha pahalı olan bu araçta daha önceki yazılarda bahsettiğimiz gibi vankel motor kullanılmaktadır. 50-60 bin TL’ye alınıp 5 bin tl masraf edildiğini taktirde sorunsuz binilebilecek bir araçtır. NFS oyunundan da bildiğimiz gibi bu araç o zamanlardan beri hayallerimizde olan bir araç modeli.

3- Hyundai Coupe FX

Yollarda çok rastladığımız ama modelini pek fazla bilmediğimiz bu araç 30-35 bin bandında alınabilir. Modifiye yapmaya yatkın olan bu araç coupe olmasıyla dikkatleri üstüne çekiyor.

4- BMW E46

Bu modeli ve markayı pek anlatmaya gerek yok. BMW zaten eleştirileri ve yorumları yaptığı işçilik ve tasarımla kendi Leh’ine çekmeyi başarmıştır. Üzerinde yapılacak birkaç modifikasyon ile bu aracı 50 bin tl civarında alabiliriz. Çıkarttığı ses, performans ve makyajı ile gözler üstünüzde olacaktır.

5- Mitsubishi Lancer

İşte geldik hem ekonomik aynı zamanda en yakışıklı modele. 40-45bin tl ile alınıp 5bin tl gibi masraf yapıp Evo-Bodykit ile BMW ve Mercedes e rakip olabilecek bir araç haline gelmektedir.

Hızlı ve öfkelidende bildiğimiz bu araç göze hoş gelen bir görüntüye sahiptir.

Yorumlar

POPÜLER YAZILAR