Uzun Yol Sürücülerine Otobilgim’den Yolda Gönül Rahatlığıyla Dinlenebilcekleri 10 Dinlenme Tesisi Önerisi!

Uzun yol sürücülerinin olmazsa olmazı dinlenme tesisi. Yemekleride çok önemli tabi. Lezzetli olması şart. İşte uzun yol sürücülerine otobilgim.com dan 10 tesis önerisi.

1- Ağaçlı Dinlenme Tesisleri

Yakınında şehir içi otobüs durağı, yolcu büfesi ve market bulunan Ağaçlı mola yeri, içerisinde barındırdığı akaryakıt ve gaz doldurma istasyonu sayesinde yakıt ihtiyacınızı da karşılıyor. Ağaçlı Dinlenme Tesisi Ankara – Aksaray, Kayseri – Konya, Ankara – Adana, Mersin – Ankara, Konya – Sivas arası mola yeri ve dinlenme tesisidir.

Uluslararası kalite ödülü alan firma, kendine özgü mimarisi, güzel yemekleri ve en önemlisi muhteşem manzarası ile tatilcilerin tercih ettiği dinlenme noktasıdır. Mersin’in Gülnar ilçesinde, Antalya’ya 332,  Konya’ya 262, Karaman’a 155, bağlı bulunduğu Mersin iline ise 156 km mesafede bulunan tesise; 0324 768 3019 numaralı telefondan erişim sağlayabilirsiniz.

2- Bozbey Dinlenme Tesisleri

Bozbey mola alanı işletmesinin bulunduğu yer Şimşir Mahallesi olarak geçer. Bu mahalle Düzce’ye bağlı Kaynaşlı ilçesi sınırlarındadır. Bolu ve Düzce ülkemizin kara yolu kuşağının kesişim noktasında yer aldığı için birçok tesise ev sahipliği yapan bir noktadadır. Bozbey Dinlenme Tesisi Bolu – Düzce, Bolu – İstanbul, Bursa – Bolu, Edirne – Bolu, Ankara – İstanbul arası mola yeri ve dinlenme tesisidir.

Ankara veya İstanbul’a doğru yapılan yolculukların büyük bir kısmı buradan geçtiği için otobüs firmalarının da uğrak yeri haline gelmiştir. Tesis Bolu’ya 38,  Sakarya’ya 91, Zonguldak’a 129, Bilecik’e 182, bağlı bulunduğu Düzce iline ise 14 km mesafede bulunmaktadır.

3- Çavuşlu Dinlenme Tesisleri

1977 yılında kurulup günümüze kadar kesintisiz bir şekilde hizmet vermeye devam eden tesis; Trabzon’a 65,  Ordu’ya 113, Rize’ye 143, Gümüşhane’ye 138, bağlı bulunduğu Giresun iline ise 65 km mesafede bulunmaktadır.

4- Park Bedesten Dinlenme Tesisleri

Adana-Şanlıurfa Otoyolu, 63340 üzerinde Park Bedesten mola yerinibulabilirsiniz. Park Bedesten Dinlenme Tesisi Diyarbakır – Osmaniye, Batman – Osmaniye, Bingöl – Adana, Bingöl – Mersin, Mardin – Gaziantep arası mola yeri ve dinlenme tesisidir.

Bunun yanı sıra tesise ulaşmanın bir diğer yolu ve detaylı bilgi alımları içinde telefonu bulunur. Tesisin geçerli olan telefon numarası 0536 863 84 43 şeklindedir. Telefon ile arayarak, yol sırasında tam olarak nerede olduklarını sorabilir ya da aklınızda başka konular merak uyandırıyor ise onlarında yanıtını da öğrenmeniz mümkündür. Tesis Gaziantep’e 136,  Kahramanmaraş’a 212, Adıyaman’a 96, Mardin’e 221, bağlı bulunduğu Şanlıurfa iline ise 27 km mesafededir.

5- Sivrihisar Nasrettin Hoca Yay Tesisleri

Nasreddin Hoca Tesisleri Eskişehir il sınırları içerisindedir. Sivrihisar ilçesinde bulunan Nasreddin Hoca, tesisle aynı isimde bulunan Nasreddin Hoca beldesinde bulunuyor. Tesis çevresinde bulunan en yakın illerden Ankara’ya 140 km,  Afyon’a 124 km, Kütahya’ya 177 km, Konya’ya 239 km ve bağlı bulunduğu Eskişehir iline ise 97 km mesafededir.Nasreddin Hoca Dinlenme Tesisi Ankara – Eskişehir, Afyonkarahisar – Ankara, Kütahya – Ankara, Ankara – Uşak, Çankırı – Eskişehir, Karabük – Burdur arası mola yeri ve dinlenme tesisidir.

6- Yücesan Dinlenme Tesisleri

Yücesan mola alanı Kırşehir iline bağlı olan Mucur ilçesinin sınırları dahilindedir. Bölgedeki Dağçiftliği Köyü olarak bilinen yere tekabül eden adresini navigasyona yazarsanız kolayca sizi tesise götürecektir. Yücesan Dinlenme Tesisi Kayseri – Kırşehir, Nevşehir – Kırşehir, Ankara – Kayseri, Bolu – Kayseri, Malatya – Ankara arası mola yeri ve dinlenme tesisidir.

Tesisin en yakınındaki illerlerle arasındaki mesafeler ise şu şekildedir: Aksaray’a 98,  Nevşehir’e 72, Kayseri’ye 116, Yozgat’a 113, bağlı bulunduğu Kırşehir iline ise 22 km.

7- Suit Park Dinlenme Tesisleri

Suit Park Dinlenme Tesisi Denizli – Çankırı, Denizli – Antalya, Akhisar – Antalya, Antalya – Balıkesir, Burdur – Kuşadası arası mola yeri ve dinlenme tesisidir.

Antalya’ya 180,  Muğla’ya 140, Burdur’a 105, bağlı bulunduğu Denizli iline ise 48 km mesafede bulunan tesis hakkında daha detaylı bilgi almak ve soru sormak için 0 530 037 95 56 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

8- Yıldırımlar Dinlenme Tesisi

Yıldırımlar mola yeri Ankara’ya 58,  Kırşehir’e 126, Yozgat’a 157, Çankırı’ya 100, bağlı bulunduğu Kırıkkale iline ise 22 km mesafede bulunmaktadır. Adres; 71455 Irmak Köyü Yahşiyan / Kırıkkale

9- Ulu Dinlenme Tesisleri

Park Ulu mola yeri Kahramanmaraş’a 97,  Gaziantep’e 105, Malatya’ya 125, Şanlıurfa’ya 147, bağlı bulunduğu Adıyaman iline ise 65 km mesafede bulunmaktadır. Adres; Gaziantep Kahramanmaraş Yolu üzerindeki Gölbaşı ilçesi çıkışı Gölbaşı / Adıyaman

10- Tapan Dinlenme Tesisleri

Tesis Nevşehir’e 77,  Niğde’ye 107, Konya’ya 147, Ankara’ya 229, bağlı bulunduğu Aksaray iline ise 6 km mesafededir. Tapan Dinlenme Tesisi Aksaray – Konya, Nevşehir – Konya, Kayseri – Konya, Ankara – Adana, Mersin – Adana arası mola yeri ve dinlenme tesisidir.

Aklınıza takılan herhangi bir soru olursa, firma yetkililerinden bilgi almak için 0 382 215 30 05 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Adres: Karasu Mevkii, Konya – Adana kavşağı, 68200, Merkez / Aksaray


SON YAZILAR

Yorumlar

POPÜLER YAZILAR