Yeni Jeep Wrangler Rubicon Fiyat ve Özellikleri

Jeep Wrangler Rubicon sonunda Türkiye’de satışa sunuldu. Fiyatı el yakan modelden şimdilik 5 adet sipariş var. İşte Yeni Jeep Wrangler Rubicon Fiyat ve Özellikleri.

Yeni Jeep Wrangler Rubicon Türkiye’de 2.0 litre 270 beygirlik motor ve 8 ileri otomatik şanzımanlı modeli satışa sunuldu. Her zaman olduğu gibi 4×4 becerisi maksimum seviyede olan Yeni Jeep Wrangler Rubicon gelişmiş güvenlik donanımlarına, teknolojik iç donanımlara ve konfora sahip.

Yeni Jeep Wrangler Rubicon yeni tasarımı ile daha güçlü bir görünüme sahip olmuş. Kendine özgü olan 7 bölmeli ızgara ve yuvarlak ön far takımı yeni modelde de korunmuş.

Yeni Jeep Wrangler Rubicon 2.0 litrelik 270 beygir güç ve 400 Nm tork üreten turboşarjlı motora ve 8 ileri otomatik şanzımana sahip.

Güçlendirilmiş aks milleri, geliştirilmiş frenleri ve çelik karter muhafazalarıyla 4×4 konforunu daha da arttırıyor. Opsiyonel olarak sunulan 32 inç lastiklerle bunu zirveye taşıyabilirsiniz.

Yeni Jeep Wrangler Rubicon güçlü duran tasarımı gibi özellikleriyle de güçlü hissettiriyor. Tru-Lock ön ve arka kilitli diferansiyeller, Electronic Sway Bar (elektronik devre dışı bırakılan ön viraj demiri), Rock Track Çekiş Sistemi ve sınıfında en iyi yaklaşma ve uzaklaşma açısını sunmaya yarayan ön/arka tamponlar yer alıyor.

Vazgeçilmez Jeep konforunu sunmaya devam eden Yeni Wrangler Rubicon, ısıtmalı deri koltuklar, anahtarsız çalıştırma, 8,4” dokunmatik ekran, 8 hoparlör ve subwoofer gibi ayrıcalıklı özelliklere sahip.

 

Yeni Jeep Wrangler Rubicon’da sürüş güvenliğide üst seviyede. Arka ve Ön Park Asistanı, Kör Nokta İzleme ve Arka Çapraz Yol Sensörü, Geri Görüş Kamerası, Elektronik Devrilme Önleyici ve Denge Kontrolü (ESC) gibi 65’ten fazla aktif ve pasif güvenlik sistemi mevcut.

Türkiye’de satışa sunulan Yeni Jeep Wrangler Rubicon’un fiyatı ise ABD menşeili otomobillere uygulanan %60 vergi sebebiyle 1 milyon 75 bin TL oldu. Kısacası aracın yüzde 75’i vergiden oluşuyor.