Büyük Subaru Buluşmasına Hazır mısınız?

Subaru severler, Subaru tutkunları, bu yazı size göre. Büyük Subaru Buluşmasını sakın kaçırmayın. Detayları yazımızda..

Büyük Subaru Buluşması

Subaru sevenlerinin ve tutkunlarının buluştuğu adres subaruturkiyeforum.com un düzenlediği Büyük Subaru Buluşması, büyük bir katılım ile 27 Ekim Pazar günü Bolu Abant’ta gerçekleştirilecek.

Her modelden Subaru’yla katılım sağlanacak olan bu büyük buluşmada, adeta bir Subaru şov gerçekleşecek.

Büyük Subaru Buluşması Etkinlik Detayları

Öncelikle şunu belirtmekte fayda var. Bu etkinliğe katılım tamamiyle ücretsiz. Subaru Türkiye forumu, geniş bir aile olgusuyla hareket eden nadir otomobil forumlarından biri.

Etkinlik süresince;
Subaru Türkiye Forum’a özel sticker dağıtımı, fotoğraf ve video çekimi, sohbetler, Brunch, Subaru ssm3 cihazı ile ücretsiz araç kontrol, sürpriz oyunlar gerçekleştirilecek. Etkinliğin bitiş saati 18:00 olarak planlanmış. Ancak isteyen katılımcılar daha erken ya da daha geç ayrılabilirler.

Subaru Türkiye Forum yöneticilerinin; Etkinliğe katılacak olanlardan imkanları ve bütçeleri doğrultusunda evde yapabilecekleri pasta, kek, kısır, dolma vb ikramlarla gelmeleri, yapamayacak olanların ise içecek getirmeleri konusunda ufak bir ricaları var.

Tamamen ücretsiz olan bu etkinlikte büyük bir aile dayanışması sergilenecek gibi görünüyor. Etkinliğe katılacak olanların yanlarında semaver, portatif masa ve sandalye, sedir, battaniye, masa örtüsü vs lütfen yanlarında götürmelerinde fayda var.

Hatırlatma: Etkinliğe katılmak için Subaru’yu sevmeniz yeterli. Subaru aracı olmayıp ama Subaru seven, Subaru etkinliği nasıl diye merak eden herkes katılabilir 🙂

Büyük Subaru Buluşması Nerede Olacak?

Subaru Türkiye Forumu’nun düzenlediği “Büyük Subaru Buluşması” Bolu Abant’ta gerçekleştirilecek. Buluşma günü ise 27 Ekim Pazar günü yapılacak.

Buluşma günü tüm katılımcılarla saat 09:30 da Bolu Highway Outlet AVM otoparkında buluşulacak ve konvoy halinde Abant’a giriş yapılarak etkinlik başlayacak.

Buluşma Yeri Adres, Konumu ve İletişim Bilgileri

Highway Outlet Avm
Kuruçay Kpr, Istanbul 227. Km Elmalık Mevkii No:5, Anadolu Otoyolu Abant Bağlantısı, 14030 Yolçatı/Bolu Merkez/Bolu
(0374) 250 10 14
https://maps.app.goo.gl/B5NXJaTXtaWgnHxK8

İstanbul ve çevre illerinden gelecek olanlar katılımcılar Subaru Türkiye Forumu üyesi Ufuk Bey ile irtibata geçebilirler. 
Tel: 0536 851 20 46

Ankara ve çevre illerinden katılacak olanlar ise aşağıdaki telefon numarasından irtibata geçebilirler.
Tel: 05448820700


SON YAZILAR

Yorumlar

POPÜLER HABERLER