Yoğun İlgi Üzerine Otobilgim’den Takipçilerine Sürpriz Hediyeler!

Toyzz Shop TR

Henüz 2 Ay’ı doldurmamış olan sitemizde sizin sorunlarınıza çare olabildiysek otomobil hakkında faydalı bilgiler sunabildiysek sizlere, ne mutlu bize. Yoğun ilgi üzerine takipçilerimiz için çam sakızı çoban armağanı bir çekiliş yapmaya karar verdik ve bu hediyeler yine otomobillerimiz için. Sizde bu çekilişte yer alabilirsiniz, çekilişin koşulları ve gerekenler sizin için yazımızda.

Otobilgim.com olarak çıktığımız bu yolda yoğun istek ve talep doğrultusunda yine yararlı olabilecek 2.grubumuzu sizler için faaliyete geçirdik.

Bu grubumuzun konu başlıkları;

-Otomobiller hakkında faydalı bilgiler
-Son dakika otomobil haberleri
-Otomobil arızaları ve bakımları
-Pratik bilgiler
-Onarım
-En dikkat çekici olan da ucuz yedek parça vb. bilgiler bulunacaktır.

Bu bilgilerin yanında siz değerli takipçilerimiz de grubumuza istedikleri paylaşımı yapabilirler. Birbirimize sorular sorarak grup içi takipçilerin yaşanmışlarından ders alarak kendi araçlarınızda bunları uygulayabiliriz. Amacımız kendi aracımızın derdini anlayıp aracımızın gösterdiği bütün reflekslerde bir düşünceye sahip olmak. Kısacası bilen bilmeyene destek olacak. Yüksek bilgiye sahip olanlar bilgilerini bizimle paylaşabilir. Güzel düşünceler ile çıktığımız bu yolda siz değerli takipçilerimizinde bizlerin yanında olması bizi çok onurlandırdı. Ve buna bizde bir jest yapmak istedik ve siz değerli takipçilerimiz için çam sakızı çoban armağanı bir çekiliş başlatmaya karar verdik. İşte detaylar…

🔥🔥🔥ÇEKİLİŞ VAR!!!🔥🔥🔥
ALTTAKİ FACEBOOK GRUBUMUZA KATILAN

www.facebook.com/groups/otobilgim/ 

VE GRUBA EN ÇOK ARKADAŞ DAVET EDENLERE;

🔥1 KİŞİYE ARACINA UYGUN 4 LT MOTOR YAĞI HEDİYE,
🔥1 KİŞİYE ENJEKTÖR TEMİZLEYİCİ HEDİYE,
🔥1 KİŞİYE BALATA SPREYİ HEDİYE,

🔥SON KATILIM 15 KASIM 2019.

NOT: Hediyelerin kargo gönderim ücretleri bize aittir.


Son Yazılarımız

Yorumlar

POPÜLER HABERLER