Tüm Zamanların En Kötü Görünümüne Sahip 7 Araba Modeli!

Toyzz Shop TR

Bir otomobilin satışına doğrudan etki eden en önemli etkenlerinden biri kuşkusuz ki tasarımıdır. Otomobil firmaları piyasaya sürdükleri araçlarının tasarımı ile markalarının karakteristik çizgilerini ön plana çıkarmaya çalışırlar. Bugün ki yazımızda tüm zamanların en kötü görünümüne sahip 7 otomobili sizin için yazımızda.

1-General Motors EV-1

Tasarlanmış en kötü yapıya sahip olan Gm Ev-1 1997 yılında üretilmiştir. Sadece kiralama bedeli ile satılan Gm Ev-1 elektrikli araç projesi olarak 2002 yılında sonlandırıldı.

2-Chevrolet Lumina APV

Aile arabası üreteyim derken faciaya yol açan Chevrolet’in 1990 yılında piyasaya çıkardığı Lumina APV. Üretim başlangıç yılı 1989; Son üretim yılı 1996 | Minivan
Güç : 122 bg ila 175 bg

3-Zundapp Janus

Arka ve ön kapılarının açıldığı bir araba daha önce gördünüz mü ? Alman markası Zundapp tarafından 1958 yılında üretilen ilginç tasarım.

4-Crosley Hotspot

Bir otomobil kapısı bu şekil olur mu? 1949 model Crosley alışılmışın dışında kapısız bir araç ve tam olarak 500 kg ağarlığında.

5-Fiat Multipla

Bir araç nasıl en kötü tasarlanır diye bir yarışma olsa kuşkusuz 1.olur . Fiat bu kötü eleştiriler ile bu arabanın üretimini durdurmuştur.

6-Zagota Zele

İtalyan firması Zagota tarafından tasarlanan 1974 yılından tasarlanan sadece 500 adet yapılan ve 500 KG olan bu araç bu elektrikli araç kötü bir tasarım faciası olduğu için üretimi durdurulmuştur.

7-Reilant Robin

İngiliz üreticiler öyle kötü bir tasarım aracı yapmış ki viraja girerken takla atma riski çok yüksek. Plastik domuz olarak adlandırlan Reilant Robin birçok insanın hayatını kaybetmesine neden olmuştur.


Son Yazılarımız