Yerli ve Milli Kripto Borsası Bitexen Nedir? Bitexen Güvenilir mi?

Son günlerde bu ismi sık duyuyor olabilirsiniz. Daha çok sık duyacaksınız. Peki bu Bitexen Nedir? Bitexen Güvenilir mi? Türkiye’nin yerli ve milli imkanlarla kurulan ilk Kripto Borsası Bitexen’i kısaca tanıyalım.

Kripto paralara olan ilgi her geçen gün artıyor. Bitcoin’i duymuşsunuzdur. Bir anda büyük bir patlama yaptı ve şu an 1 Bitcoin’in 66 bin TL’ye yakın değeri var. Kripto para eğer güvenilir ise bir kaç sene sonrasına yatırım yapmak için çok ideal bir yatırım aracı.

Bitexen Nedir?

Bitexen, İstanbul Teknik Üniversitesi Teknokent’inde Türk girişimciler tarafından oluşturulmuş yerli kripto para birimidir.

Bitexen Güvenilir mi?

Bitexen büyük güvenlik alt yapısına sahip. Kripto para borsasına üye olmak için standart bilgileriniz yeterli. Ancak yatırım yapmak ve kripto para almak için üyelik sonrası kimlik doğrulaması yapmanız gerekiyor. Bu aslında bütün kripto para borsalarında olan bir işlem. Kimlik onayı sahte isimlerle sınırsız hesap açılmasını engellemek ve yapılan ödemelerin kontrolü için gerekli bir işlem. Kimlik onayı sonrasında adres onayı istiyor ve bu adres onayı için e-devlet üzerinden ikamet belgesi almanız gerekiyor. E-devletten ikamet belgesi alırken kuruma ibraz ve kurum adına Bitexen yazıldığı için aslında süreç bir nevi devlet tarafından da takip altına alınmış oluyor. Yani güvenlik ve güvenilirlik en üst seviyede.

Zaten güvenilir olmasaydı, ödeme alt yapısı olarak Ziraat Bankası ve Vakıfbank kullanılamazdı.

Yazıyı yazdığımız tarih olan 26 Mayıs’ta 1 exen coin 3.4 TL iken bugün 16 Haziran itibariyle 23 TL. Bitexen yeni nesil harika bir yatırım aracı.
BURADAN ÜYE OLABİLİRSİNİZ

Neden Bitexen Kullanmalıyım?

Aslında özel bir sebebi yok. Bizim tercihimiz Bitexen çünkü YERLİ ve MİLLİ. Türkçe ve sade bir kullanım platformuna sahip. Ayrıca en önemli özelliği üye olunca size hediye exen coin vermesi. Bu sayede hemen yatırıma başlayabiliyorsunuz.

Aslında kripto paralar muazzam bir yatırım aracıdır. Her geçen gün artan ilgi fiyatlarınında yükselmesini sağlıyor. Bugün(16 Haziran 2020) bir bitexen coin 23 TL civarında iken 1 sene sonrasında bunun 350 – 400 TL olmaması için neden yok. Bitcoin’i hatırlayın. 2015 yılında 900 lira civarında olan Bitcoin bir anda değerini katlamaya başladı ve bugün 1 Bitcoin 65 bin lirayı geçti. Bitexen’de yerli ve milli değerlere önem veren kesimin desteğiyle çok hızlı büyüyüp benzer rakamlara ulaşacaktır.

Her ay çok küçük bütçelerle 10-20 exen coin alarak çocuklarınız veya geleceğiniz için bir yatırım yapabilirsiniz. Yeni doğan çocuğunuzun okula başlayacağı döneme yatırım veya liseye giden oğlunuzun düğünü için yatırım olarak düşünebilirsiniz. Şu an Bitexen fiyatı alınabilir düzeyde ve önü çok acık. Bu fırsatı mutlaka değerlendirin.

Bitexen’den Nasıl Para Kazanılır?

Burada paylaştığımız linkten üye olduğunuzda ve sonrasında kimlik ve adres doğrulama işlemi yaptığınızda hesabınıza otomatik olarak ücretsiz 5 bitexen tanımlanıyor.

ÜYE OLMAK İÇİN TIKLA

Bitexen Referanslı Link Paylaşarak Para Kazanmak

Üye olduktan sonra üst kısımdan ‘‘Hesaplarım” tıklayıp > Sonra sol stündan ”Exen profilim” yazan yere tıklayıp burada çıkan referans linkinizi arkadaşlarınızla ve ailenizle yada sosyal medya gruplarında paylaşabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ve çevrenizle bunu paylaşarak daha fazlasını kazanabilirsiniz. Burada biriken exen coini anında bozdurup çekebilir veya yatırım amaçlı bekletebilirsiniz.

Bitexen Yasal mı?

Evet bugün itibariyle tamamiyle yasal. Zaten yasak olmasını gerektirecek herhangi bir durum da söz konusu değil. Ülkemizin ekonomi politikaları arasında kripto para düzenlemesi var.

BİTEXEN ADRES DOĞRULAMA

Bitexen Adres doğrulamak için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

BİTEXEN PARA TRANSFERİ,PARA AKTARMA VE NASIL PARA ÇEKİLİR ?

Aşağıdaki videoda detaylı şekilde nasıl para çekileceğini ve hesaplar arası nasıl para aktarılıcağı anlatılmış, izleyebilirsiniz.