Ortalık Karışıyor! Anonymus Lady Diana Ölümü ve Trump’ın Sapıklık Belgelerini Açıkladı

Hacker Grubu Anonymus, ABD’de Öldürülen George Floyd protestolarında halkın yanında yer alacağını açıklamıştı. Protestolara destek için Trump’ın gizli kalmış dosyalarını ifşa etmeye başladı. Hacker Grubu Anonymous, ABD Başkanı Donald Trump’ın, pedofili ve fuhuştan tutuklanan ve hücresinde ölü bulunan Jeffrey Epstein ile birlikte 13 yaşında bir kız çocuğuna cinsel istismardan suçlandıkları davanın evraklarını sızdırdı.

Anonymous ayrıca, önceden OpDeathEaters hesabından paylaşılan ve Epstein’e ait olduğu iddia edilen “Küçük kara kitap” adlı bir adres defterinde Trump’ın adının müşterisi olarak geçtiğinide hatırlattı.

Anonymous, Trump’ın reşit olmayan kızları ünlü isimlerle birlikte olmasına aracı olan Epstein’in eski müşterisi olduğunu ve Epstein’ın intihar süsü verilmiş cinayetini Trump’ın organize ettiğini ileri sürdü.

Anonymous’un sızdırdığı evraklar arasında, Trump ile Epstein’in 13 yaşında bir kız çocuğuna cinsel istismarda bulunmaktan suçlandıkları resmi evrak da yer aldı.

Ayrıca Anonymous, Lady Diana’nın ölümü hakkında iddialarda bulundu. Anonymous, Galler Prensi Charles’ın eski eşi Lady Diana’nın İngiliz kraliyet tarafından öldürüldüğünü ve bunun bir kaza olmadığını iddia etti.